fbpx

Vallåkraträffen, jedno z największych spotkań Volvo w Europie!

Odbudowane Volvo i oryginalne Volvo

Vallåkraträffen – duże spotkanie Volvo w Szwecji!

Entuzjaści Volvo z całej północnej Europy gromadzą się na Vallåkraträffen. Ponadto koronujemy najfajniejsze Volvo w Szwecji, co od dawna jest najbardziej prestiżową nagrodą dla wielu na Vallåkraträffen.

Kluby Volvo

Mamy również wiele klubów Volvo reprezentowanych na wydarzeniu. Jeśli chcesz zarejestrować swój klub Volvo na wydarzenie, możesz to zrobić tutaj!

Przykłady klubów reprezentowanych na Vallåkraträffen: Svenska Volvoklubben Volvo Amazon Klubben Storvolvoklubben Svenska 480 Klubben Volvo PV Klubben Volvo C70 Klubben Nordic R Turbo Performance Club, TPC Volvolution Volvo C70 Väst Gen 1 of Sweden T-Gul właściciele Szwecji Volvo Forum Germany

Klasyczny przejazd z Twoim Volvem w sobotę!

Lergökarallyt to jedno z największych rajdów klasycznych samochodów w południowej Szwecji. Dla tych, którzy chcą wziąć udział w Lergökarallyt, który jest organizowany równocześnie z Vallåkraträffen i rozpoczyna się w Ängelholm, z metą podczas Vallåkraträffen w sobotę. Możesz się zarejestrować tutaj!

Konkurs z Twoim Volvem w kilku klasach Volvo

Na Vallåkraträffen mamy kilka klas Volvo, zarówno dla zmodyfikowanych Volvo, jak i dla oryginalnie odrestaurowanych Volvo. W niedzielę odbywa się ocenianie w naszej luksusowej strefie samochodowej ”Show N Shine area”. Zarejestruj też swoje piękne Volvo!

 

Najfajniejsze Volvo w Szwecji!

Najfajniejsze Volvo w Szwecji od dawna jest najbardziej prestiżową nagrodą dla wielu na Vallåkraträffen.

Wszyscy zwycięzcy przez lata prezentowali budowy, które naprawdę nas zachwycały. Dzieje się tak, ponieważ najfajniejsze Volvo w Szwecji zazwyczaj są niezwykłymi konstrukcjami, i uważamy, że jest to coś, co należy świętować.

Oto jak możesz mieć szansę wziąć udział w najfajniejszym w Szwecji:

Rejestrujesz swój samochód w klasie konkursowej, do której należy. Jury wybierze następnie samochody, które zostaną finalistami w najfajniejszym Volvo w Szwecji. Ci finaliści zaparkują swoje samochody przed sceną. Jury, wraz z konstruktorami samochodów i odwiedzającymi, zagłosuje, aby wyłonić 1-3 zwycięzców.

Zasady dla najfajniejszego Volvo w Szwecji:

Samochód musi mieć silnik i podwozie/karoserię od Volvo i musi być sprawny. Możesz wygrać tylko raz tym samym samochodem lub jeśli doszło do istotnej zmiany po modyfikacji.

Nagrody dla najfajniejszego Volvo w Szwecji:

1-3 nagrody to puchar oraz prezentacja w magazynie Bilsport.

 

Poprzedni zwycięzcy

 

Kontakta oss

Vallåkraträffen
info@vallakratraffen.com

Följ oss på sociala medier!

Nyhetsbrev

Få det senaste nyheterna om Vallåkraträffen